Hea vastuvõtule tulija!!

Teen vastuvõtte nii Verioral (Põlvamaal) kui ka Tallinnas.
 

Vastuvõttude järjekord Verioral on juba mai keskpaika,  seega väga palun mõistlikku suhtumist ja kannatlikku meelt. Hetkel teen Veriora vastuvõttudele registreerimisele pausi; uuesti on võimalik ennast järjekorda panna alates aprillist. Selle kohta tuleb siia täiendav info.

NB!!! Läbi Facebooki, Skype, mailide ja telefoni ma ei nõusta!!


Väga palun, et kui sa ennast soovid registreerida TALLINNA vastuvõtule, palun vali konkreetne päev ja kellaaeg, lisa nii oma ees-ja perenimi ja telefoni number. See on väga vajalik, et vältida segadusi registreerimisel. NB!! Andmeid ma üle küsima ei hakka ja kui on midagi puudu, ma ei saa teha registreeringut.
Samuti maini ära, kuhu eelistad vastuvõtule tulla, et ma ei peaks eraldi hakkama küsima vastuvõtu koha kohta. See on suureks abiks registreerimisel ja hoiab minu aega kokku. 

Palun kannatlikku meelt, kui ma pole samal päeval sulle vastanud. 
Kuna abivajajaid on palju ning maile-kirju tuleb päevas samuti väga palju, siis vastan jõudu mööda kirjade-abipalvete laekumise järjekorras. 

NB!! Juhul, kui sa ei saa tulla, kuid sulle on aeg broneeritud, palun anna kiiresti oma mittetulemisest mulle teada, et aeg vabastada järgmisele ootajale. 

Järgmine vastuvõtt Tallinnas, kuhu saab hakata märtsi 2019 alguses registreerima, tuleb aprillis 2019.

Ootelisti kui sellist ma pidada ei jõua. 
NB!!! Läbi Facebooki, Skype, mailide ja telefoni ma ei nõusta!!
Täiskasvanud abivajajad, kellel on kasvajad, neid ma kahjuks aidata ei saa.  Seega palun kasvajatega mitte minu poole pöörduda.
Väga palun mõistlikku suhtumist hetkel pikkadesse vastuvõtu järjekordadesse.