Hea vastuvõtule tulija!!

Teen vastuvõtte nii Verioral (Põlvamaal) kui ka Tallinnas. 

Suure tõenäosusega teen jaanuaris 2019 lisavastuvõtu Tallinnas. Seega mõistlik seda kodulehte jälgida neil, kes soovivad tulla vastuvõtule.

Kuna vastuvõttude järjekord Verioral on juba veebruari 2019 lõppu, siis hetkel teen aegade broneerimisele pausi. Uutele vastuvõttudele Verioral hakkan registreerima alates 15. jaanuar 2019. Väga palun mõistlikku suhtumist ja kannatlikku meelt. 

Väga palun, et kui sa ennast soovid registreerida TALLINNA vastuvõtule, palun vali konkreetne päev ja kellaaeg, lisa nii oma ees-ja perenimi ja telefoni number. See on väga vajalik, et vältida segadusi registreerimisel. NB!! Andmeid ma üle küsima ei hakka ja kui on midagi puudu, ma ei saa teha registreeringut. 
Samuti maini ära, kuhu eelistad vastuvõtule tulla, et ma ei peaks eraldi hakkama küsima vastuvõtu koha kohta. See on suureks abiks registreerimisel ja hoiab minu aega kokku. 

Palun kannatlikku meelt, kui ma pole samal päeval sulle vastanud. 
Kuna abivajajaid on palju ning maile-kirju tuleb päevas samuti väga palju, siis vastan jõudu mööda kirjade-abipalvete laekumise järjekorras.

NB!! Juhul, kui sa ei saa tulla, kuid sulle on aeg broneeritud, palun anna kiiresti oma mittetulemisest mulle teada, et aeg vabastada järgmisele ootajale. 

Järgmine vastuvõtt Tallinnas tuleb veebruaris 2019.
Kui saan, siis teen ka lisavastuvõtu jaanuaris 2019.
Kuupäevad ja koht selgub detsembrikuu jooksul.
Ootelisti kui sellist ma pidada ei jõua. 
Väga palun mõistlikku suhtumist hetkel pikkadesse vastuvõtu järjekordadesse.

Arhiiv