Hea vastuvõtule tulija!! 

Teen vastuvõtte nii Verioral (Põlvamaal) kui ka Tallinnas.
 

VASTUVÕTUD VERIORAL:
Kui soovid tulla Veriorale vastuvõtule, siis vali omale sobiv päev ja kellaaeg ning saadad selle mailile vastuvõtule tulija ees- ja perenime ning telefoni numbriga. 
Minu vastus sinu mailile kinnitab aja broneeringu.


Vabad vastuvõtuajad Verioral kuni jaanipäevani on kõik broneeritud.

 Alates 20.juunist kuni juuli lõpuni ma vastuvõtte ei tee.
Registreerimine augustikuu vastuvõttudele algab pärast 20. juulit 2019.

NB!!! Läbi Facebooki, Skype, mailide ja telefoni ma ei nõusta!!


VASTUVÕTUD TALLINNAS:
Väga palun, et kui sa ennast soovid registreerida TALLINNA vastuvõtule, palun vali konkreetne päev ja kellaaeg, lisa nii oma ees-ja perenimi ja telefoni number. See on väga vajalik, et vältida segadusi registreerimisel. NB!! Andmeid ma üle küsima ei hakka ja kui on midagi puudu, ma ei saa teha registreeringut.
Samuti maini ära, kuhu eelistad vastuvõtule tulla, et ma ei peaks eraldi hakkama küsima vastuvõtu koha kohta. See on suureks abiks registreerimisel ja hoiab minu aega kokku. 

Palun kannatlikku meelt, kui ma pole samal päeval sulle vastanud. 
Kuna abivajajaid on palju ning maile-kirju tuleb päevas samuti palju, siis vastan jõudu mööda kirjade-abipalvete laekumise järjekorras. 

NB!! Juhul, kui sa ei saa tulla, kuid sulle on aeg broneeritud, palun anna kiiresti oma mittetulemisest mulle teada, et aeg vabastada järgmisele ootajale. 

Järgmine vastuvõtt Tallinnas, kuhu saab registreerima hakata alates 22. aprill 2019 õhtust, vastuvõtt tuleb 23-24 mai 2019.

Ootelisti üritan pidada. 
NB!!! Läbi Facebooki, Skype, mailide ja telefoni ma ei nõusta!!
Täiskasvanud abivajajad, kellel on kasvajad, neid ma kahjuks aidata ei saa.  Seega palun kasvajatega mitte minu poole pöörduda.
Väga palun mõistlikku suhtumist hetkel pikkadesse vastuvõtu järjekordadesse.